vyrez-flexibilita

flexibilita

Rezidenčný projekt Nový háj prináša, ako prvý na Slovensku, jedinečnú možnosť individualizácie bytu podľa vlastných potrieb a predstáv. Budúci obyvatelia si môžu prispôsobiť nielen dispozíciu interiéru, ale aj exteriérové prvky na fasáde.

Nekupujte konfekciu!

Vytvorte si byt presne taký, o akom už dlho snívate. Hrajte sa s priestorom, posúvajte priečky, búrajte steny alebo si naopak doplňte ďalšiu izbu. Nestačí vám jedna kúpeľňa? Postavíme aj druhú. Vždy ste chceli veľkú kuchyňu prepojenú s obývačkou? Teraz ju môžete mať. Nechcete žiadne steny, len jeden veľký vzdušný priestor? Žiaden problém, urobíme vám loft.

Nech sú vaše sny a želania akékoľvek, náš tím profesionálnych architektov je pripravený vám poradiť, všetko naplánovať a zrealizovať. Ak ešte nemáte vlastnú predstavu, pozrite si širokú škálu variantných dispozičných riešení, ktoré sú pripravené pre každý byt, s ohľadom na jeho rozlohu a pôdorys.

Modifikáciu interiéru je možné riešiť už počas výstavby, ale i neskôr v budúcnosti, keď sa napríklad zmení vaša životná situácia.

Ukážte sa aj zvonka!

To, čo bolo doteraz možné len pri rodinných domoch, si teraz môžete dovoliť aj vy. Dotiahnite svoju predstavu o dokonalom bývaní do detailu a sami si naplánujte, aké veľké budú vaše okná či balkón a kde presne budú umiestnené.

Pozor, možnosť úpravy fasádnych prvkov je časovo obmedzená, len do začiatku výstavby.

Meno a priezvisko *

Povinný údaj
Telefón

Invalid Input
E-mail *

Nevalidný e-mail
Byt (číslo alebo počet izieb)

Invalid Input