vyrez-o-projekte

o projekte

Výnimočná lokalita

Rezidenčný projekt Nový háj je situovaný v bratislavskej mestskej časti Petržalka, na rohu ulíc Starohájska a Dudova. Budúci obyvatelia určite ocenia rýchlu dostupnosť do centra mesta, ako i ostatných mestských častí, bezprostrednú blízkosť potrebnej občianskej vybavenosti (obchody, školské zariadenia, úrady, športoviská) a hlavne susedstvo s rekreačnými a voľnočasovými zónami ako sú dunajská hrádza, jazerá Draždiak, dostihová dráha, petržalský lesopark či jazdecký areál.

Kvalitná architektúra a prepracovaný dizajn

Projekt pozostáva z dvoch rezidenčných domov, ktoré sú na prízemí prepojené menšími obchodnými priestormi. Celkový dizajn je jednoduchý, čistý, s výraznými architektonickými prvkami a s dôrazom na maximálne využitie zelene v otvorených priestoroch budovy. Jedná sa o komorný projekt, v ktorom sa nachádza len 72 bytov (35, resp. 37 bytov v každom rezidenčnom dome).

Komfortné byty

Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom na podunajské lesy a dostihovú dráhu. Samozrejmosťou sú garážové státia a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice i garáže.

Jedinečná individualizácia interiéru a exteriéru

Nový háj poskytuje na Slovensku jedinečnú možnosť prispôsobiť si dispozíciu bytu vlastným potrebám, a to počas výstavby ako aj v budúcnosti. Na výber je široká škála rôznych variantných riešení – otvorenie / uzatvorenie kuchyne, posúvanie deliacich priečok, dodatočné vytvorenie ďalšej samostatnej miestnosti alebo druhej kúpeľne, moderné, otvorené loftové prevedenie bytu bez priečok. Taktiež je tu, do začiatku výstavby, možnosť individualizácie exteriérovej fasády. Budúci obyvatelia si môžu meniť polohu a veľkosť okien a balkóna

Komfortné bývanie už od nasťahovania

Výstavba je plánovaná s ohľadom na budúcich obyvateľov, ktorí sa nemusia obávať dlhodobého staveniska, nakoľko dom bude vsadený už do hotového prostredia. Pred výstavbou samotných rezidenčných domov totiž prebehne rekultivácia priľahlého parku, ktorého súčasťou je vlastné detské ihrisko.

lokalita